top1.png

kilka słów o nas

 

Nasza historia z żywnością ekologiczną zaczęła się już w latach 80-tych. Kiedy to rodzice w trosce o nasze zdrowie i rozwój, na odziedziczonej po swoich rodzicach ziemi założyli gospodarstwo ekologiczne. I tak w 1993r otrzymaliśmy atest EKOLANDU :). Prowadzone z pasji gospodarstwo w krótkim czasie stało się dla nas sposobem na życie. Nauczyło szacunku do matki natury i pokazało, że zainwestowany czas, ciężka praca i miłość do ziemi owocuje tym co najważniejsze - zdrowiem.


Z czasem, zapragnęliśmy się dzielić dobrami „naszej ziemi” z innymi i tak oto w 1998r powstał sklep AŻE z atestowaną żywnościąekologiczną. Początkowo, przez krótki czas znajdował się on na obrzeżach Kielc, ale chcąc prężnie działać przenieśliśmy go bliżej serc mieszkańców miasta. I tak od kilkunastu lat jesteśmy z Wami przy ul Kościuszki 14.


W 2010r AŻE za promowanie, sprzedaż żywności wysokiej jakości z regionu jako pierwszy sklep został członkiem Sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie.


Cieszymy się niezmiernie, widząc klientów, którzy od pierwszych dni istnienia sklepu zawędrowali do nas po „łyk”zdrowia i są z nami nieustannie przez wszystkie te lata. Dzięki Państwu czujemy się jak jedna wielka rodzina. Jest to dla nas największe wyróżnienie, największa nagroda... Dziękujemy!


Zaś nowych klientów, pozostaje jedynie zaprosić do odwiedzenia naszego „małego” sklepiku , przekonania się o jakości naszych produktów i przyłączenia się do naszej „Rodziny”.


Serdecznie zapraszamy! :)Copyright 2016 © twojeaze.com